O nás

Stejné důvody, jaké mě k šití přivedly, naplňuji nejen pro své děti, ale pro své zákaznice

Vyučila jsem se švadlenou, ale popravdě – už na škole jsem si říkala, že mě nikdy nikdo nedonutí tuto práci dělat. Nyní po 15-ti letech ze školních lavic se už na věci dívám jinak, až mě to v létě 2017 samotnou překvapilo.

Jmenuji se Miša Zoubková a začalo to Bazárkem U Zoubkové víly. Když jsem jako maminka dvou dětí nemohla dále vykonávat zaměstnání, které mě do té doby živilo, rozhodla jsem se, že to zkusím v nejistých vodách podnikání a otevřela jsem Bazárek. Vše co se dalo ještě použít pro miminka i větší děti mi prošlo rukama. Zároveň jsem začala vnímat potřeby novodobých maminek. Během posledních týdnů sílily hlasy a povzdechy o nedostatku „hezkých věcí“.Teď nemám na mysli jen krásné šatičky a tepláčky pro miminka, ale hlavně účelové věci, které oceníme zvláště, když není venku zrovna příjemné počasí nebo prostě napadne sníh a je krásné se vyválet ve sněhu bez věčné obavy, co vydrží materiál a jestli dítě zůstane v suchu. Nedostatek hezkých a účelových věcí „zvláště na kluky“, to už byla poslední pomyslná kapka, díky které jsem se rozhodla oprášit šicí stroj, původně připravený k odprodeji….přece mi nebude zbytečně zabírat místo! Návrat zpět do studentských let byl postupný, ale příjemný. Když se mi pod rukama začaly spojovat první nohavičky a viděla jsem první úsměvy spokojených maminek, bylo rozhodnuto – zkusím to!

První produkty byly jednoduché, ale tak se líbili, že to bylo první léto, kdy jsem se ani nestihla opálit na sluníčku a každý den jsem slavila úspěch s novým kouskem, který udělá radost.

Začalo se ochlazovat a přibyly čepice s nákrčníky a kukly pro menší děti, které žádná maminka nedokáže přesvědčit, aby si čepici na hlavě nechalo. Kalhoty a důmyslnější tepláčky na sebe už nedaly dlouho čekat. S příchodem prvních podzimních dní, přišla řada na softshellový materiál a první kalhoty a bundy.

Když jsou maminky, babičky spokojené a tátové nebo dědečci dostanou doma pochvalu za skvělý dárek, není pro mě větší radosti. To je motor, který mě žene dál dopředu. Opírám se hlavně o vlastní zkušenosti s mými dvěma dětmi. Také tyto mě dovedli k tématu nekonfekčních velikostí. Vše od nestandardního rozměru pasu, délky či šířky nohavic. Střihy upravujeme podle našich dennodenních zkušeností.

Míša chce nabídnout styl pro moderní a praktické maminky

Mám ráda u svých dětí, když se cítí pohodlně a zároveň jim to sluší. Svým dětem šiju pro originalitu, masové značky mě neuspokojují materiálem ani kvalitou zpracování Ráda bych nabídla moderním a praktickým maminkám styl, které jejich dětem přinese nevšední, hezké a pohodlné oblečení pro každý den a počasí.

Prohlédněte si oblečení

Potřebuji oblečení na míru

Potřebujete něco jiného